Ruitersportcentrum De Groene Vallei

UPDATE STARTLIJSTEN

Denk aan jullie veiligheidshesje!

Allen,
Manege paarden worden op zaterdag door May ingevuld.
Inrijden kan in de kleine buitenbak en het springparcours is in de
grote buitenbak.

Bixie start 14.00 uur

 

            Naam ruiter                          Naam Paard

Lotte Withoot

Bless

Reinier Esser

Energie

 

Duo’s zonder springen start 14.30 uur           

            Tijd                Naam ruiter                          Naam Paard

1

14.30

Joyce Kleijkers

Lorena Kleijkers

 Frieda

2

14.34

 Youri Essers

Demi Mommertz

 

 

3

14.38

Jennifer Withoot

Nena Withoot

 
Bless

4

14.42

Evelien Reuleaux

Ninouk Franken

Megan

5

14.46

Henk Pook

Yvonne Pook

 

6

14.50

Isis Niels
Elianne Cremers

 

7

14.54

Jayce Soegito

Faye Soegito

 

8

14.58

Kim Aldenhoven

Alexandra Ploum

Effe

9

15.02

Jennifer Withoot

Joyce Kleijkers

 

Frieda

10

15.06

Audrey de la Roij

Diana Heckman

Frou Frou

Kaatje

11

15.10

Evelien Reuleaux

Samantha Meessen

Megan
Kyara

                            


Sleepgroep onder leiding van May met Brando start 15.15 uur
            Naam ruiter                                      Naam paard

Rachel Huijbrechts

 

Nadine Schaffrath

Conchita

Beau Demollin

 

Duo’s met springen start 15.20 uur

Als de duo’s de cross gereden hebben mogen zij zich melden bij de buitenbak hier kunnen zij, hun parcours springen

Ieder balk wat eraf gaat kost 4 strafpunten.
Bij 3 weigeringen en bij een val van het paard ben je uitgesloten voor de prijs.

                                    Naam ruiter              Naam paard

1

15.20

Kelsey Haan

Kylie Budie

Little

Zathea

2

15.24

Zoe Akkermans

Cliff Fickers

 

3

15.28

Mai Esser

Kimberly Overeem

Brando

Johnny Walker

4

15.32

Dioekie Scheeren
Esmee Spronck

Chloe Potgens

Ninthe Noteborn

Vegas

Largo


Nova

5

15.36

Jill Franssen

Alina Nijholt

Conchita

Chester

6

15.40

Paula Xhonneux
Milena Herkens

 

7

15.44

Linda Weerts

Nikki Kisters

Zarrina

Mercedes

8

15.48

Kelsey Haan

Petra Vaessen

Little

Zathea

9

15.52

Marjolein Erens

Purdey Gobbels

Eeprom

Tarant

10

15.56

Zoe Akkermans

Zoe van Deur

Lois Vermeulen

 
 

11

16.00

Daniela Soleil

Lynn Soleil

 

12

16.04

Marie Xhonneux

Lea Engelke

 

 

13

16.08

Natasja van Toor

Sandra Bracun

Djura

Roas

14

16.12

Sofie Hardt

Nadine Sturm

 

15

16.16

Ruitersport Centrum “De Groene Vallei” v.o.f.

Baamstraat 61
6465 AC Kerkrade

Telefoon

Kantine: 0031-(0)45-5412107
Tonie Esser: 0031-(0)6-53519085
May Esser: 0031-(0)6-13584455
Roy Esser: 0031-(0)6-20564758